Про нас

Компанія Агроресурс - лідер з матеріально-технічного забезпечення аграріїв на ринку України, з 25-річним досвідом.

Найважливішим завданням компанії є безперебійне забезпечення наших клієнтів. Запасні частини, шини, диски, системи здвоювання коліс, навігаційні пристрої, мастильні матеріли, аккумулятори. Ми є офіційними дилерами: New Holland(CNH), Case(CNH), Tecnoma, Gaspardo, Kuhn, Oros, Lemken, Червона зірка, Bellota, Faresin, Bednar.

Ми є представниками заводів виробників шин до сільськогосподарської техніки, вантажних та легкових автомобілей, спец техніки: Galaxy, Росава (Преміорі), Pyrei (Speedways), Neumaster, Marcher, BKT, Petlas, Satoya, Bridgestone, Kabat і багато інших.

В наявності завжди олива YUKO, ланцюги CHOHO, Олива PETRONAS, аналоги фільтрів Donaldson, Wix, HI-Fi, Fleetguard, Baldwin, сечовина NOXY, оригінальна олива Shell / John Deer, Worthington Parts.

На складах нашої компанії в постійній наявності є широкий ассортимент оригінальних запасних частин, який налічує більше 70 000 найменувань до різних видів сільгосптехніки.

Філії компанії в багатьох містах: Кропивницький, Вінниця, Умань, Черкаси, Полтава, Дніпро, Суми, Лозова, Запоріжжя, Ніжин, Лубни, Біла Церква.

Кваліфіковані спеціалісти відділу запасних частин, ознайомлять Вас з каталогами продукції, допоможуть підібрати потрібну запчастину та оформити заявку.
Ми гарантуємо своєчасність, якість та надійність всіх запасних частин і комплектуючих, забезпечуючи Вашу техніку найкращими рішеннями.

Для швидкого підбору шин, ви можете скористуватись нашим офіційним сайтом https://agrs-tyre.com.ua/, або звернутись за допомогою до менеджера.

Вчасна заміна шин – це запорука успішної посівної, обробітку та збору врожаю. Ціни та наявність шин на сайті завжди актуальні, ви можете обрати пропозицію, яка Вам найбільше підходить і забрати її в найближчому представництві.

Для постійних клієнтів діють додаткові пропозиції, знижки, відтермінування платежу.

Наша мета - довгострокові та надійні відносини з клієнтом!